Przejdź do głównej treści

Warsztaty dyniowe już 20 października

| Łukasz | Komunikaty

Centrum Rekreacji Oborniki zaprasza dzieci z rodzicami na warszaty dyniowe.

Jesień to czas dostępu do wielu owoców i warzyw. W naszych ogrodach znajdziemy m.in. dynie. Te kolorowe warzywa będą bohaterami warsztatów, które organizuje Centrum Rekreacji Oborniki. CRO zaprasza na nie dzieci wraz z rodzicami. Będzie okazja do stworzenia własnego lampionu!

Spotkanie odbędzie się 20 października. Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z dziećmi. Zapisy i szczegóły zaplanowanych na przyszłą środę warsztatów można uzyskać pod telefenom: 790764110.

 

 

Trwa seria awarii sieci wodociągowej. Tym razem dotyka ona części mieszkańców Maniewa.
W wyniku uszkodzenia wodociągu wody pozbawieni są mieszkańcy Dąbrówki Leśnej oraz ul. Czarnkowskiej w Obornikach.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole odbędą się wybory Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Sołectwa Łopiszewo.
Do godziny 11:30 ma potrwać usuwanie awarii sieci energetycznej w centrum Obornik. Informację przekazała spółka ENEA Operator.
Urząd Miejski w Obornikach informuje o planowanym wyłączeniu wody w centrum miasta.
W poniedziałek, 17 sierpnia 2026 r., Urząd Gminy Ryczywół oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryczywole będą nieczynne.
Do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zostały przekazane pieniądze znalezione przez uczciwego mieszkańca naszego powiatu.