fbpx

Nawet 10.000 zł dla najlepszego klubu

Nawet 10.000 zł jest do zdobycia w konkursie "Sport na Grubo".

Akcja Sport na Grubo to pierwsza w Polsce tak szeroko zakrojona akcja popularyzująca sport niezależnie od stopnia zaawansowania i poziomu rozgrywkowego.

Piramida, jaką jest polski sport, cechuje się ogromnymi dysproporcjami jeśli chodzi o zainteresowanie fanów i finansowe wsparcie. Tymczasem nie można zapominać, że niezwykle istotne jest zadbanie o cały ekosystem sportowy. Akcja ma zwrócić uwagę na fakt, że choć sportowców na różnym poziomie rozgrywkowym dzielić może wiele, to jedna rzecz, leżąca u podstaw rozgrywek na każdym szczeblu jest niezmienna - pasja do sportu.

Wielcy mistrzowie rodzą się zarówno w nowoczesnych i dobrze zorganizowanych akademiach, jak i w małych ośrodkach, które często pozostają zapomniane, a przypominamy sobie o nich dopiero w momencie, gdy któryś z ich wychowanków sięga po najwyższe laury. Dotarcie do takich miejsc i nadanie im odpowiedniego miejsca w sportowej hierarchii jest jednym z najważniejszych zadań dla ludzi, którym dobro polskiego sportu leży na sercu.

Organizatorem akcji Sport Na Grubo jest portal Gramy Grubo należący do grupy medialnej Shark Agency. Adresatami akcji są wszystkie organizacje sportowe funkcjonujące na terenie naszego kraju, zrzeszające zawodników pełnoletnich. Z powodów ustawowych z udziału w konkursie wyłączeni są nieletni uczestnicy.

Zadaniem konkursowym jest kreatywne przedstawienie w jaki sposób i w jakich okolicznościach realizują na co dzień swoją pasję do sportu. Prace można nadsyłać w terminie do 31.05.2021. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 02.06.2021 r., a wyniki zostaną zaprezentowane na portalu organizatora i jego profilach w social mediach. Główną nagrodą jest sprzęt sportowy o wartości 10 000 złotych. Przyznanych zostanie również pięć nagród o wartości 1 000 złotych.

Zgłoszenia mozna dokonać poprzez stronę gramgrubo.pl