Przejdź do głównej treści

Problem z prądem w Obornikach i Górce

| eoborniki.pl, Enea Operator | Komunikaty

W części Obornik nie będzie prądu do godziny 13:30.

W wyniku awarii sieci energetycznej problemy z prądem ma część mieszkańców Obornik, ale także Górka. Enea Operator przewiduje czas przywrócenia elekryczności do godzin popołudniowych. 

Górka

17 stycznia 2021 r. w godz. 09:44 - 13:00

Oborniki

17 stycznia 2021 r. w godz. 10:14 - 13:30

Oborniki ul. Piaskowa, Łąkowa, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Mostowa, Okrężna, Szczepana Gniedzińskiego, Sportowa, Krańcowa, Edwarda Sowiak

 

W Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbędzie się 30 kwietnia XXXI sesję Rady Powiatu Obornickiego.
Firma Most Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ma wyremontować kładkę i most na rzece Wełnie na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.
Powiat obornicki został objęty ostrzeżeniem IMGW przed intensywnymi opadami deszczu. Alert obowiązuje od 19.04.2026 r., godz. 15:00 do 20.04.2026 r., godz. 15:00, a prognozowana suma opadów może sięgnąć 40 mm.
Enea Operator zapowiedziała kolejne prace sieciowe w powiecie obornickim. Wyłączenia energii elektrycznej zaplanowano od 14.04.2026 r. do 05.05.2026 r. Sprawdzamy, gdzie i kiedy zabraknie prądu.
Od poniedziałku 13 kwietnia wprowadzone zostaną zmiany na linii autobusowej nr 23. 
W dniach 11-12 kwietnia na odcinku linii kolejowej Wargowo-Oborniki Miasto będzie obowiązywała Zastępcza Komunikacja Autobusowa (ZKA).
Osoby korzystające z pociągów muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. W weekend wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.