Przejdź do głównej treści

Ważny komunikat Lecha Poznań

| Łukasz | Komunikaty

KKS Lech Poznań S.A. opublikował dziś ważny komunikat.

Epidemia koronawirusa dotarła do poznańskich drużyn. Zakażenia stawierdzono najpierw w Warcie Poznań, a dziś komunikat w tej sprawie opublikowały władze Kolejorza. 

Piłkarze Lecha Poznań wraz ze sztabem szkoleniowym po raz kolejny przeszli w weekend testy na obecność w organizmie wirusa SARS-CoV-2. Informujemy, że u jednego z zawodników pierwszej drużyny wynik badania jest pozytywny.

Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Piłkarz został odizolowany od drużyny i rozpoczął kwarantannę. Czuje się dobrze, przechodzi zakażenie bezobjawowo. Lech Poznań zachowuje wszystkie rygory bezpieczeństwa i normalnie przygotowuje się do najbliższych meczów. W sobotę zespół Dariusza Żurawia czeka starcie PKO Ekstraklasy przeciwko Jagiellonii w Białymstoku.

 

Targowisko Miejskie przy ul. Chłopskiej 1 w Obornikach nie będzie funkcjonować w czwartek, 4.06.2026 r. Z powodu święta Bożego Ciała PGKiM przenosi dzień handlowy na środę, 3.06.2026 r.
Pociągi znów jeżdżą na trasie Rogoźno Wielkopolskie – Oborniki Wielkopolskie. PLK SA potwierdziły wznowienie ruchu 27.05.2026 r. o godz. 23:50 po wypadku na przejeździe w Garbatce.
Koleje Wielkopolskie wystosowały komunikat w sprawie Zastępczej Komunikacji Autobusowej.
Po wypadku na przejeździe kolejowym w Garbatce ruch pociągów został wstrzymany. Pasażerowie muszą sprawdzać na bieżąco informacje na temat kursów.
Po śmiertelnym wypadku na przejeździe kolejowym w Garbatce głos zabrały Koleje Wielkopolskie. Przewoźnik potwierdził śmierć kierowcy ciężarówki oraz uruchomienie komunikacji zastępczej.
Wiceprzewodniczący Obornickiej Rady Seniorów Edward Mączyński serdecznie zaprasza na XIV sesję Obornickiej Rady Seniorów III kadencji 2023-2028, która odbędzie się 8 czerwca 2026 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach.
Enea Operator zaplanowała prace sieciowe w powiecie obornickim. Przerwy w dostawie prądu obejmą Oborniki i Rogoźno od 18.05.2026 r. do 01.06.2026 r. Ryczywół nie ma zgłoszonych wyłączeń.