Przejdź do głównej treści

GOPS w Rogoźnie nieczynny

| Łukasz | Komunikaty

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie przebywają na kwarantannie.

Informację o kwarantannie wszystkich pracowników podał Urząd Miejski w Rogoźnie na swojej stronie internetowej. W związku z sytuacją wprowadzono nowe zasady kontaktu z GOPS.

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie nieczynny z powodu odbywania kwarantanny przez wszystkich pracowników Ośrodka do dnia 19.10.2020 roku.

- Wszelką korespondencję prosimy kierować do Urzędu Miejskiego w Rogoźnie ul. Nowa 2 - Hol oznakowany pojemnik.

- Kontakt z pracownikami Ośrodka tylko telefoniczny- lista kontaktów.

Osoby korzystające z pociągów muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. W weekend wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.
Zamknięcie przejazdu kolejowego w Obornikach na ul. Łukowskiej kolejny raz przesunięte w czasie.
To nie koniec chłodnych nocy! IMGW prognozuje przymrozki nie tylko z 30 na 31 marca, ale również w kolejnych dniach – także we wtorek i środę.
Kierowcy nadal mogą korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach. 
Przymrozki nie odpuszczają. Po chłodnej nocy z piątku na sobotę, meteorolodzy ostrzegają przed kolejnym spadkiem temperatury poniżej zera. Wydano ostrzeżenie I stopnia.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach zostanie czasowo zamknięty. Informację przekazała firma PORR.
Przed mieszkańcami powiatu obornickiego kolejne planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Enea Operator zapowiedziała wyłączenia na terenie gmin Oborniki i Rogoźno w dniach od 24.03.2026 r. do 02.04.2026 r.