Przejdź do głównej treści


Obornicki szpital oferuje pracę

| eoborniki.pl, SPZOZ Oborniki | Komunikaty

Obornicki szpital oferuje prace w oddziale chirurgicznym.

W ogłoszeniu opublikowanym na facebooku zamieszczono następujący komunikat:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach oferuje możliwość pracy w oddziale chirurgicznym dla lekarza odbywającego szkolenie specjalizacyjne w trybie rezydenckim. Warunki do negocjacji, dodatkowe gratyfikacje finansowe poza pensją rezydencką.

Ogłoszenie - Lekarz Rezydent.

To nie koniec chłodnych nocy! IMGW prognozuje przymrozki nie tylko z 30 na 31 marca, ale również w kolejnych dniach – także we wtorek i środę.
Kierowcy nadal mogą korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach. 
Przymrozki nie odpuszczają. Po chłodnej nocy z piątku na sobotę, meteorolodzy ostrzegają przed kolejnym spadkiem temperatury poniżej zera. Wydano ostrzeżenie I stopnia.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach zostanie czasowo zamknięty. Informację przekazała firma PORR.
Przed mieszkańcami powiatu obornickiego kolejne planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Enea Operator zapowiedziała wyłączenia na terenie gmin Oborniki i Rogoźno w dniach od 24.03.2026 r. do 02.04.2026 r. 
Dzisiaj w nocy, podobnie jak wczoraj, mają wystąpić przymrozki. Tym razem jednak temperatura spadnie jeszcze niżej – IMGW ostrzega mieszkańców powiatu obornickiego.
Pierwszy dzień wiosny w nie będzie tak ciepły, jak wielu z nas się spodziewało. Choć 21 marca to symboliczny czas równonocy wiosennej, natura postanowiła spłatać nam figla.