Przejdź do głównej treści

Zmiany na obiektach OCS

| eoborniki.pl, ocs oborniki | Komunikaty

Na obiektach Obornickiego Centrum Sportu może przebywać więcej osób. 

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów od 18 maja obowiązują nowe zasady korzystania z obiektów sportowych.Zmiany dotyczą głównie ilości osób, które mogą przebywać jednocześnie na boisku. Od poniedziałku na orliku może jednocześnie przebywać 14 osób. Dotyczy to wszystkich boisk typu orlik, które administruje OCS. Nowe regulacje dopuszczają również korzystanie z hal sportowych. Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu poniżej. Należy pamiętać o niezmiennej zasadzie nakazu dezynfekcji rąk przed wejściem na boisko oraz po jego opuszczeniu. W tym celu należy zgłosić się do obsługi obiektu, która zapewni środki dezynfekujące.

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z obiektów można uzyskać w biurze OCS pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Godziny otwarcia obiektów

Zasady korzystania z boisk

Do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zostały przekazane pieniądze znalezione przez uczciwego mieszkańca naszego powiatu.
Przejazd kolejowy na ul. Cmentarnej w Rożnowie będzie zamknięty do 8 sierpnia.
Z przyczyn technicznych pociąg relacji Piła Główna (21:30) - Krotoszyn (00:28) jest opóźniony o 50 min. 
Dziś, 1.08.2026 r. o godz. 17:00, we wszystkich gminach powiatu obornickiego zawyją syreny alarmowe. Minutowy sygnał będzie testem systemu ostrzegania oraz hołdem dla uczestników Powstania Warszawskiego.
Oprócz politycznej burzy nad powiat obornicki nadciąga także ta prawdziwa. W nocy z 31 lipca na 1 sierpnia możliwe są ulewy, grad i porywy wiatru do 100 km/h.
Remont na ul. Miękusa w Obornikach wymusił zmianę lokalizacji przystanku autobusowego. 
Spółka SC Transport poszukuje kierowców do obsługi obornickiej komunikacji.