Gdzie zabraknie prądu w najbliższych dniach?

Enea Operator informuje o planowanych wyłączeniach prądu na obszarze powiatu obornickiego.
W najbliższych dniach Operator ma zaplanowane 2 wyłączenie. Jedno dotyczy miejscowości Uścikowo. To drugie będzie miało miejsce na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.

Uścikowo

20 maja 2020 r. w godz. 08:00 - 14:00
Gmina Oborniki,  Uścikowo od 41 do 46, 50; działki 472/2, 427/5

Oborniki

21 maja 2020 r. w godz. 08:00 - 14:00
Gmina Oborniki miejscowość Oborniki ul. Czarnkowska działki 489/14, 508/3, 10847/7

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież