Uwaga nad ranem może być ślisko!!

 

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu ostrzega przed możliwością wystąpienia oblodzenia.

 

Ostrzeżenie skierowane dla Poaiwtu Obornickiego dotyczy terminu od godz. 00:00 dnia 31.03.2020 do godz. 09:00 dnia 31.03.2020. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg po opadach śniegu z deszczem i mokrego
śniegu. Temperatura minimalna do około -4°C, temperatura minimalna gruntu około -6°C.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska - 80%

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież