Nowe zasady pracy Urzędu Miejskiego w Obornikach

Od środy, 25 marca do 11 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostają nowe zasady funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Obornikach.

Według nich urząd jest otwarty w poniedziałki w godzinach od 8.00 do 16.00, w pozostałe dni robocze od 7.00 do15.00. Korespondencja wpływająca do urzędu przyjmowana jest przez Biuro Obsługi Interesanta w poniedziałki w godzinach od 8.30 do 15.30, w pozostałe dni robocze od 7.30 do 14.30 – bez potwierdzenia odbioru składana w specjalnych urnach, znajdujących się w wejściu do budynku, natomiast za potwierdzeniem obioru przyjmowana pojedynczo przy okienku podawczym Biura Obsługi Interesanta.

Dla interesantów czynne jest tylko wejście główne budynku Urzędu Miejskiego w Obornikach. Wejście możliwe jest wyłącznie pojedynczo. Każdy ma dodatkowo mierzoną temperaturę, oraz obowiązkowo dezynfekuje dłonie. Zawieszone zostają spotkania Burmistrza Obornik z interesantami. W sprawach pilnych należy kontaktować się telefonicznie z sekretariatem urzędu pod nr tel. 61 65 59 103;

Od 26 marca 2020 r. do Urzędu Miejskiego w Obornikach (z wyłączeniem Urzędu Stanu Cywilnego) przyjmowani będą wyłącznie interesanci, którzy wcześniej telefonicznie ustalili termin wizyty z wydziałem merytorycznym.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież