Gmina Rogoźno bez przypadku zakażenia koronawirusem

Gmina Rogoźno informuje o braku przypadków zakażenia koronawirusem.

Gmina Rogoźno opublikowała komunikat w sprawie koronawirusa:

Nie ma stwierdzonego przypadku (według stanu na dzień 24 marca br.) zachorowania (zakażenia) koronawirusem w naszej Gminie. W kwarantannie domowej (zapobiegawczej) przebywa 26 osób.

W związku z wprowadzonymi dzisiaj nowymi zasadami bezpieczeństwa, apeluję o ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.
Prosimy Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji, prosimy o zachowanie spokoju i racjonalne, pozbawione emocji zachowanie. Apelujemy o przestrzeganie wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów należy powiadomić o tym stację sanitarno – epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno – zakaźnego. NFZ uruchomił specjalną linię w sprawie koronawirusa – 800 190 590, tel. Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Obornikach (61) 29 60 407, alarmowy 502 305 913. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież