Komunikacja z biurem LGD telefonicznie lub mailowo

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Kraina Trzech Rzek zwraca się o kontaktowanie się z biurem drogą telefoniczną lub mailową.

Szanowni Państwo!

Ze względu na ogłoszenie w dniu 21.03 stanu epidemii, informujemy, że dostęp do biura LGD jest ograniczony do odwołania.

Prosimy o telefoniczne i mailowe komunikowanie się z pracownikami Biura oraz składanie pism drogą pocztową i przez e-mail.


W przypadku konieczności osobistego kontaktu, prosimy o wcześniejsze umówienie się.

lgd1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież