Uwaga, możliwe przymrozki!

Nad Polskę nadchodzi fala zimnego powietrza, meteorolodzy ostrzegają przed przymrozkami nawet do - 8°C.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu prognozuje od godz. 20:00 dnia 21.03.2020 do godz. 09:00 dnia 25.03.2020 spadek temperatury od -6°C do -3°C, a przy gruncie od -8°C do -6°C.

Prognozowane maksymalne temperatury: w niedzielę do 4°C, w poniedziałek do 5°C, we wtorek do 6°C.

Prawdopodobieństwo sprawdzenia się prognozy szacuje się na 85%

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież