Obornicki Wydział Komunikacji będzie obsługiwał tylko interesantów z internetowej kolejki

Od poniedziałku 16 marca zmieniają się zasady obsługi petentów przez Wydział Komunikacji Starostwa Obornickiego. 

Komunikat o zmianach zasad obsługi petentów w Wydzialek Komunikacji pojawił się 13 marca na stronie Starostwa Obornickiego.  Od poniedziałku będę obsługiwani tylko interesanci, którzy zarejestrują się przez internet. 

Starosta Obornicki informuje, że od poniedziałku (16 marca) do odwołania Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Obornikach obsługiwać będzie wyłącznie interesantów, którzy dokonali rezerwacji kolejki przez internet.

Ograniczenia dostępności usług w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego jest podyktowane troską o bezpieczeństwo zdrowotne klientów i pracowników urzędu, a także absencją urzędników, spowodowaną zamknięciem szkół i sprawowaniem opieki nad dziećmi.

Internetowej rezerwacji kolejki można dokonać na stronie: systemkolejkowy.powiatobornicki.pl.

Jednocześnie prosimy o załatwianie wszystkich bieżących spraw w Starostwie Powiatowym głównie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i mailowej. W przypadku braku możliwości przesłania dokumentów drogą elektroniczną, prosimy o ich składanie wyłącznie w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież