Dzieci wejdą za darmo na obornicki basen

Centrum Rekreacji Oborniki zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do bezpłatnego korzystania z basenu.

Burmistrz Obornik wraz z Centrum Rekreacji Oborniki oraz Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach zapraszają wszystkie dzieci ze szkół podstawowych  z kals 0-8 w Gminie Oborniki do bezpłatnego korzystania z basenu w terminie od 27-31.01.2020 r. (od poniedziałku do piątku, w pierwszym tygodniu ferii zimowych), w godzinach od 8:00 do 15:00.

Warunkiem wejścia jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

Serdecznie zapraszamy 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież