Nie daj się nabrać! (reklama)

 Centrum Usług Motoryzacyjnych oferuje usługi w zakresie odszkodowań komunikacyjnych.

Likwidatorzy szkód z Towarzystw Ubezpieczeniowych podczas oględzin pojazdu często nieprawidłowo kwalifikują uszkodzone części oraz nie uwzględniają prawidłowej technologii naprawy. Kosztorys przedstawiony poszkodowanemu przez Ubezpieczyciela NIGDY nie odpowiada rzeczywistej wartości uszkodzeń. Do najczęściej stosowanych uchybień w wyliczeniach przez ubezpieczalnie należą:

-Zaniżone stawki za roboczogodzinę,

-Amortyzacja części zamiennych,

-Stosowanie części alternatywnych tzw. podróbek,

-Niewłaściwa technologia naprawy,

-Zaniżanie kosztów materiału lakierniczego.

Centrum Usług Komunikacyjnych oferuje pomoc w uzykaniu należnej wysokości odszkodowania.

centrum likwidacji szkód

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież