Kowanowo, Kowanówko i Rożnowo bez prądu

Z powodu awarii prądu pozbawieni są mieszkańcy 3 miejscowości.

W 3 miejscowościach w Gminie Oborniki brakuje prądu.  W wyniku awarii pozbawionych energii są: Kowanowo, Kowanówko i Rożnowo. Przewidywany czas naprawy to godz. 22:20.

31 grudnia 2019 r. w godz. 19:16 - 22:30

Kowanowo; Kowanówko ul. Grzybowa, Obornicka, Tarninowa, Wrzosowa, Konwaliowa, Głogowa, Jaśminowa, Modrzewiowa, Jałowcowa; Oborniki ul. Kowanowska, Różana, Polna; Marszewiec; Rożnowo ul. Franciszka Mickiewicza, Karola Szymanowskiego, Cmentarna, W. B. Krzyżanowskiego, Dębowa, Obornicka, Powstańców Wlkp., Mikołaja Skrzetuskiego, Usługowa, Stanisława Moniuszki, Żernicka, Słoneczna, Winiary, Szczytniewska, Nad Strugą, Łukowska, Leśna, Dworcowa, Polna, Brzozowa, Boczna, Parkowa, Kościelna

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież