Obornicki PSZOK zamknięty do odwołania!

Zła wiadomość dla Obornik, GOAP nie rozstrzygnął przetargu na obsługę Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)  dla Obornik!

PGKiM opublikowało dzisiaj ważny komunikat w sprawoe PSZOK. Mieszkańcy Gminy Oborniki do czasu rostrzygnięcia przetargu będą musieli jechać z selektywnymi odpadami do Poznania lub Suchego Lasu!

Treść komunikatu:

W związku nierozstrzygniętym przetargiem na utworzenie i prowadzenie stacjonarnych Punktów Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz utworzenie i prowadzenie Mobilnych Punktów selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK) w roku 2020 informujemy że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Lipowej 19 w Obornikach będzie nieczynny do odwołania z dniem od 02.01.2020.

Jednocześnie informujemy, iż Związek Międzygminny GOAP jest w trakcie prowadzenia postępowania przetargowego na zorganizowanie ww. usług w gminie Oborniki.

Informujemy, że mieszkańcy gminy Oborniki do czasu rozstrzygnięcia przetargu mają możliwość przekazania odpadów w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) w Poznaniu i Swarzędzu.

  • 28 Czerwca 1956r. nr 284, Poznań (przy byłym stadionie Lecha), tel. 61 833 22 12
  • Wrzesińska 12, Poznań, tel. 61 611 08 11
  • Meteorytowa 1 Suchy Las (teren składowiska odpadów), tel. 61 811 96 67
  • Świerkowa 17, 62-020 Swarzędz, tel. 61 817 34 21, kom. 695 980 352

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież