Komunikat PWiK o czwartkowej przerwie w dostawie wody

Kilkanaście miejscowości będzie w czwartek pozbawionych wody w kranach.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. informuje o przerwie w dostawie wody w dniu 03.10.2019 r. (czwartek) od godz. 8:00 do godz. 15:00, w następujących miejscowościach: Uścikowo, Sławienko, Przeciwnica, Niemieczkowo, Wymysłowo, Urbanie, Osowo Nowe, Osowo Stare, Popówko, Sycyn, Popowo, Wychowaniec, Chrustowo, Uścikowo Folwark.

 

Za utrudnienia przepraszamy,

 

Zespół PWiK Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież