Wydział komunikacji w remoncie do 23 września!

Starostwo Powiatowe w Obornikach informuje o czasowych utrudnieniach w Wydziale Komunikacji.

 

W trosce o komfort klientów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Obornikach, przeprowadzona zostanie modernizacja pomieszczenia przeznaczonego do rejestracji i ewidencji pojazdów.

 

Z uwagi na prace remontowe, od dnia 19 września (czwartek) do 23 września (poniedziałek) Wydział Komunikacji w zakresie czynności związanych z rejestracją pojazdów będzie nieczynny. Za powstałe utrudnienia Starostwo Powiatowe przeprasza i zaprasza do wydziału komunikacji od 24 września do zmodernizowanego pomieszczenia. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież