Darmowe zabiegi rehabilitacyjne w Nieczajnie

Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności będą mogły skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych za darmo.

Mieszkańcy powiatu obornickiego z orzeczeniem o niepełnosprawności będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów. Taka możliwość pojawi się  od 7 października do 18 października 2019 r. w godz. 12:00 – 17:00 do świetlicy wiejskiej w Nieczajnie. Wśród zabiegów dostępne będą:

  • Elektroterapia i terapia światłem;
  • Masaże, w tym limfatyczne;
  • Rotory kończyn, klękosiad, rower treningowy;
  • Możliwość spotkania z logopedą, terapeutą zajęciowym i doradcą;

Zapisy można dokonywać pod numerami telefonów: tel. 570 222 041 lub 570 999 710  (pn.- pt. w godz.08:00 – 14:00)

Liderem projektu jest Fundacja „Na prostej drodze”, a lokalnym partnerem Stowarzyszenie Wolontariuszy Hospicyjnych „Ludzki gest” im. JP II.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dostępu do darmowej rehabilitacji.

Nieczajna rehabilitacja

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież