Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

ZUS organizuje bezpłatne seminaria tematyczne dotyczące legalnego zatrudniania.

Spotkania skierowane są dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub planujących założyć firmę. Odbywać się one będą od 23 do 27 września w ramach „y”. Tegoroczne przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem „Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie”.

Tegoroczną edycję Tygodnia Przedsiębiorcy realizujemy we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy, gdyż jesteśmy partnerem strategicznym kampanii: Pracuję legalnie. Nasze przedsięwzięcie promuje także kampanię ZUS: Masz wybór. Podczas Tygodnia Przedsiębiorcy będziemy promować legalne formy zatrudniania pracowników oraz korzyści z tym związane - informuje Marlena Nowicka – regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych seminariów tematycznych, nt. „Zatrudniam legalnie – współpraca ZUS przy ustalaniu i wypłacaniu świadczeń krótkoterminowych”, „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: ubezpieczenia unijne”, „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia”, a także konsultacji dotyczących usług oferowanych przez ZUS takich jak: doradcy ds. ulg i umorzeń, doradcy płatnika, oraz porad ekspertów ZUS i instytucji współpracujących m.in. PIP, US, urzędów miast i gmin i PFRON.

Szczegółowe informacje oraz terminy seminariów i dyżurów ekspertów zaproszonych instytucji dostępne są w placówkach ZUS oraz na stronie www.zus.pl w zakładce Tydzień Przedsiębiorcy.

W Obornikach spotkania odbywać się będą zgodnie z poniższym harmonogramem:

Temat seminarium/panelu dyskusyjnego

Termin /miejsce seminarium/panelu dyskusyjnego

 

data

godz.

dzień

adres

do godz.

Zatrudniam legalnie – współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych

23.09.2019

godz. 10.00

poniedziałek

ZUS, ul. Armii Poznań 27,     64-600 Oborniki

godz. 11.00

Zatrudniam legalnie –pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia

25.09.2019

godz. 10.00

środa

Inspektorat w Obornikach, ul. Armii Poznań 27,       64-600 Oborniki

godz. 11.00

Zatrudniam legalnie-pracuję legalnie: ubezpieczenie unijne

26.09.2019

godz. 10.00

czwartek

Inspektorat w Obornikach, ul. Armii Poznań 27,       64-600 Oborniki

godz. 11.00

Zapisy na seminaria na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzone będą również dyżury eksperckie wg. terminarza:

Dyżury ekspertów

Termin /miejsce dyżuru

 

data

godz.

dzień

adres

godz.

Urząd Skarbowy w Obornikach

24.09.2019

godz. 10.00

wtorek

ul. Rynek 4, 64-600 Oborniki

godz. 11.00

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

26.09.2019

godz. 10.00

czwartek

ul. Sądowa 5, 64-600 Oborniki

godz. 12.00

Bibliotek Publiczna

27.09.2019

godz. 10.00

piątek

ul. Kopernika 10,                     64-600 Oborniki

godz. 12.00

zus plakat d

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież