Od 9 września komunikacja ma być punktualniejsza

Gmina Oborniki dokonała korekt w rozkładzie jazdy komunikacji pasażerskiej.

Zmiany, które wchodzą w życie od poniedziałku 9 września są kosmetyczne - mówi Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk. Dla wielu pasażerów będą niezauważalne, ale wpłyną one na pewno na punktualność poszczególnych kursów. 

Najważniejsza zmiana dotyczy wprowadzenie dodatkowego autobusu na linii 25. O godz. 07:30 z Szarych Szeregów będzie odjeżdżał dodatkowy autobus. Będzie jednak dojeżdżał tylko do Objezierza.

Zachęcamy do zgłaszania na bieżąco swoich uwag i propozycji do Urzędu Miejskiego -um(at)um.oborniki.pl

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież