Do listopada wyremontują szatnię

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rogoźnie doczeka się remontu szatni.

Gmina Rogoźno ogłosiła przetarg na remont szatni na Ośrodeku Za Jeziorem. Korzystać będzie z tego budynku m.in. UKS Dwójka. Zainteresowani mają czas na złożenie ofert do 23 sierpnia. Wykonawca będzie miał czas na wykonanie prac w budynku do 8 listopada 2019 roku. 

Gmina Rogoźno pozyskała na ten cel środki z programu "Szatnia na Medal", którego twórcą jest poseł Jakub Rutnicki. Urząd Marszałkowski wspiera takie inwestycje, jak właśnie remont szatni w Rogoźnie, kwotą do 100.000 zł. Przypominamy, że wiosną oddano oficjalnie do użytku inny obiekt w Rogoźnie. Była to szatnia na stadionie Wełny Rogoźno.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2