Brak wody w kilku miejscowościach

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. informuje o przerwie w dostawie wody w kilku miejscowościach.

W dniu 23 lipca do godz. 12:00 w kilku miejscowościach brakuje wody: Uścikowo, Chrustowo, Sławienko, Niemieczkowo, Urbanie, Popówko, Popowo, Wychowaniec, Sycyn, Osowo, Gołaszyn.

Przerwa w dostawie wody wynika z wykonywaniem przyłącza do budowanych w Bogdanowie bloków - wyjaśnia nam prezes Tomasz Augustyn. Myślę, że uporamy się z tymi rpacami szybciej niż do godz. 12:00.

Za utrudnienia PWiK przeprasza. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież