Komunikacja miejska w Obornikach zawieszona!

Firma Warbus poinformowała urząd Gminy w Obornikach o wstrzymaniu od 18.07.2019 komunikacji w Gminie Oborniki.

Jak informuje UMiG na swojej stronie internetowej, w godzinach wieczornych dotarła do urzędu informacja od firmy Warbus sp. z o.o. o zaprzestaniu świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego z dniem 18 lipca 2019 r.  Wszystkie kursy komunikacji miejskiej zostają zawieszone. 

Jako przyczynę podano kłopoty finansowe firmy Warbus. O kłopotach firmy Warbus wiadomo było już rok temu, kiedy to już miało dojść do strajku pracowników tej firmy, obsługujących komunikację w Obornikach. Wówczas udało się zażegnać kryzys.

W obecnej chwili zostalismy wszyscy postawieni  przed faktem dokonanym. Władze Obornik informują, że mają plan awaryjny. Procedura jego wdrażania została rozpoczęta dziś wieczorem, jednak  zorganizowanie nowego taboru oraz podpisanie umowy z nowym przewoźnikiem może potrwać od 14 do 21 dni. Władze miasta czynią starania aby przerwa w świadczeniu usług potrwała jak najkrócej. 

Pismo od firmy Warbus:

warbus 700x1024

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież