Liczne wnioski rolników o szacowanie strat w uprawach

Lawinowo rośnie liczba wniosków o szacowanie strat w uprawach rolnych.

W związku z wystąpieniem suszy na terenie Gminy Ryczywół poszkodowani rolnicy składają do Urzędu Gminy wnioski o oszacowanie strat w uprawach polowych. Do dnia 12 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy  złożono 357 wniosków. Gminna Komisja ds. oszacowania szkód od dnia 15 lipca 2019r. będzie przeprowadzała wizje lokalne, na podstawie których dokona szacowania wielkości szkód w zgłoszonych gospodarstwach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież