Zamknięty przejazd w Ocieszynie

Mieszkańcy Ocieszyna musza liczyć się z dużymi utrudnieniami w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego.

Firma PORR S.A. jako Lider konsorcjum Wykonawcy inwestycji pod nazwą „Modernizacja linii kolejowej Poznań Główny PoD- Chodzież-Piła Główna” na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu numer IN 7221.2.118.2017 z dnia 24-07-2017. Informuje o zamknięciu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Kolejowej m. Ocieszyn linii kolejowej od 11-07-2019 r. do 31-12-2019r.

Informujemy, że powyższe dni/godziny mają charakter orientacyjny, a czas zamknięcia może być krótszy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież