Apel o oszczędzanie wody także w Ryczywole

Ze względu na suszę i duży pobór wody z ujęć, apelujemy do mieszkańców całej Gminy Ryczywół o racjonalne korzystanie z wody.

Prosimy by nie podlewać ogródków (zwłaszcza trawników), nie myć samochodów, nie napełniać basenów, oczek wodnych etc. Proszę ograniczyć pobór wody wyłącznie na potrzeby niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania gospodarstwa domowego.

Ograniczenia w dostawach wody z sieci wodociągowej obowiązują w godzinach od 9.00 do 22.00 oraz 24:00 do 5:00

Celem apelu jest zapewnienie nieprzerwanych dostaw wody do picia, przygotowania posiłków i utrzymania higieny na czas upałów oraz zwiększonego zapotrzebowania na wodę w godzinach największej aktywności mieszkańców.

Apel dotyczy szczególnie mieszkańców następujących miejscowości: Gorzewo, Gorzewko, Boruchowo, Łaszczewiec, Drzonek, Dąbrówka Ludomska, Ludomy, Ludomki i Lipa.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie się do apelu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież