Tymczasowa przeprawa ruszy za 2 tygodnie!

GDDKiA informuje o kończącej się budowie tymczasowej przeprawy w Obornikach na rzece Warcie.

W komunikacie nadesłanym do naszej Redakcji przez rzecznik GDDKiA Alinę Cieślak czytamy:

Dobiegają  końca prace związane z budową przeprawy tymczasowej w Obornikach na rzece Warcie w ciągu DK11. Jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej po Świętach Wielkanocnych,  we wtorek tj. 23 kwietnia br.  nastąpi oddanie do użytkowania obiektu tymczasowego oraz przełożenie ruchu z istniejącego mostu na tymczasowy. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

Poprzez budowę obiektu tymczasowego i przełożenie ruchu możliwy będzie remont istniejącego mostu który planujemy, że potrwa do końca roku.

Przypominamy, że informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19 111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru 19 111 cyfrą 0) lub bezpośrednio PID w Poznaniu, tel.: 61 864 63 53.

Już dziś apelujemy o ostrożność podczas poruszania się po nowej przeprawie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież