Ruch pociągów wstrzymany do minimum 18:00

W związku z uszkodzeniem lokomotywy ruch pociągów na trasie Oborniki - Piła jest wstrzymany do godziny 18:00.

Po godz. 13 doszło w Rożnowie do zderzenia pociągu relacji Kołobrzeg -Przemyśl z busem. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca auta dostawczego. Spośród blisko 200 pasażerów pociągu nikt nie ucierpiał. Niestety poważnie uszkodzona została lokomotywa. To uniemożliwia szybkie przywrócenie ruchu na tej trasie kolejowej.

Jeszcze przez 3-4 godziny ruch na trasie kolejowej będzie wstrzymany - mówi rzecznik Przewozów Regionalnyk Justyna Grzesik. Uruchamiamy komunikację zastępczą na odcinku Oborniki Wlkp. - Piła. Do dyspozycji pasażerów będą 2 autobusy. 

Niestety nie ma pewności, że pociągi wrócą na trasę po godz. 18. To na razie tylko przewidywania.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież