Kolejna tajemnicza przesyłka z proszkiem!

W Starostwie Powiatowym w Obornikach znaleziono przesyłkę z proszkiem.

Kilka dni temu koperta z proszkiem i groźbami zaadresowana była na nazwisko Przewodniczącej Rady Powiatu Obornickiego. Okazało się, że proszek w przesyłce do Renaty Tomaszewskiej był sodą. 

Dziś w Starostwie Powiatowym w Obornikach znów pojawiły się służby: policja i straż pożarna. W budynku znalazła się kolejna przesyłka z proszkiem. Tym razem dotarła do agencji PKO BP.

W tej chwili nikt nie ma prawa wchodzić, ani opuszczać budynku.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież