Nie ma niebezpieczeństwa w Starostwie

Substancja znajdująca się przesyłce do Przewodniczącej Rady Powiatu nie stanowi niebezpieczeństwa.

Akcja w Starostwie dobiega końca. Substancja została na miejscy zbadana przez oddział chemiczny Straży Pożarnej. Nie wiadomo jeszcze co to jest dokładnie za substancja, jednak nie stanowi ona niebezpieczeństwa. Jest ona zabezpieczona w celu przekazania do dalszych ekspertyz.

Według nieoficjalnych informacji na kopercie przesyłki znajdował się stempel pocztowy z poczty w Rogoźnie. List napisany został ręcznie. W swojej treści był skierowany do Przewodniczącej Rady Powiatu, byłej zastępcy burmistrza Rogoźna.

Sesja Rady Powiatu nie jest kontyunowana, prawdopodobnie zostanie dokończona w dniu jutrzejszym.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież