Dachowanie w Urbaniu

Do dachowania samochodu osobowego doszło w poniedziałkowy wieczór w Urbaniu.

Na drodze wojewódzkiej nr 187 między Szamotułami i Obornikami doszło 21 stycznia do dachowania samochodu osobowego. Wydarzenie miało miejsce po godz. 17:00. Policja musiała organizować objazd.

Do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania samochodów. Białorusin kierujący zestawem ciężarowym DAF rozpoczął wyprzedzanie samochodu osobowego. Niestety nie zauważył, że jego pojazd jest wyprzedzany przez innego uczestnika ruchu. Kierująca samochodem osobowym zjechała na pobocze, a następnie dachowała. Kobieta uskarżała się na ból szyi. Policja zdarzenie zakwalifikowała, jako kolizję. 

Na drodze panują trudne warunki. Policja apeluje o rozwagę wszystkich uczestników ruchu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież