Zaginął Arkadiusz Nowak

Policjanci z Komisariatu Policji w Rogoźnie poszukują zaginionego Arkadiusza Nowak lat 33.

Mężczyzna jest szczupły, 160 cm wzrostu włosy ciemne (brunet). W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę niebiesko - białą typu narciarska, buty koloru czerwonego. Zaginiony nosi okulary - czarne oprawki oraz szkla o kształcie prostokąta.

Policjanci z Komisariatu Policji w Rogoźnie proszą o kontakt osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego Arkadiusza Nowaka. W tej sprawie można telefonować pod nr 61 29 75 200 lub 112.

Akt. 

Zaginionego udało się odnaleźć. Informację taka przekazał oficer prasowy st. sierżant Paweł Witzberg z KPP Oborniki 22.01.2019r. o godz. 00:03

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież