Nocny pożar w Rogoźnie

W godzinach nocnych w Rogoźnie doszło do pożaru poddasza w budynku wielorodzinnym.

Wezwanie do pożaru otrzymali strażacy 17 stycznia po godz. 2 w nocy. Paliło się poddasze budynku wielorodzinnego przy ul. Działkowej w Rogoźnie. W nocnej pożodze na szczęście nikt z mieszkańców nie ucierpiał. Przybyli na miejsce strażacy szybko opanowali żywioł. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie złe podłączenie pieca z przewodem kominowym.

Rodziny zamieszkujące parter będa mogły w piątek już powrócić do swoich mieszkań. Poddasze niestety wymaga dużych inwestycji, a w szczególności dach. 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej już udzielił pierwszej pomocy rodzinom. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież