Potrącona kobieta nie żyje

Niestety nie udało się uratować kobiety potrąconej we wtorkowy wieczór w Obornikach.

Przypominamy, że 15 stycznia o godz. 17:30 (pierwotnie informowaliśmy o 17:50), osoba kierująca czerwonym Renault Clio potrąciła na przejściu dla pieszych kobietę. Ranną przewieziono do szpitala miejskiego w Poznaniu. Policja wystosowała apel o pomoc w ustaleniu sprawcy zdarzenia.

Ostatecznie sprawcą okazał się 45-letni mieszkaniec Obornik. Kierowca sam zgłosił się na Komendę Powiatową Policji w Obornikach. Po przebadaniu go pod kątem spożycia alkoholu okazało się, że ma we krwi 0,38 promila.

Tuż po północy z Poznania nadeszła tragiczna informacja. 51-letnia Ukrainka zmarła. Sprawę przejęła Prokuratura Rejonowa w Obornikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież