Policja szuka sprawcy potrącenia!

Policja szuka sprawcy potrącenia kobiety przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Szpitalnej w Obornikach.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek 15 stycznia o godz. 17:50. Osoba kierująca czerwonym renaul clio potrąciła kobietę. Nieznany sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. 

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia!

tel. alarmowy 997

tel. (61) 29-75-200
 
(aktualizacja) Pojazd ma prawdopodobnie uszkodzony przód. Stan potrąconej osoby - bardzo ciężki. Prosimy o pomoc w schwytaniu pirata drogowego!

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież