Ukradł świąteczne prezenty

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. Mężczyzna ukradł zabawki, które miały być prezentem świątecznym dla dzieci. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
17 grudnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednej z piwnic na terenie Obornik. Policjanci ustalili, że w nocy z 16 na 17 grudnia br. nieznany sprawca włamał się do piwnicy i ukradł zabawki, które miały być prezentem świątecznym dla dzieci.
W trakcie prowadzonych czynności oborniccy kryminalni ustalili sprawce. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec gminy Obornik. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do kilkudziesięciu włamań do piwnic, a także do altanek na terenie ogródków działkowych w Obornikach. Sprawa jest rozwojowa nie wykluczone, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty kradzieży z włamaniem.
Odzyskane zabawki trafią teraz pod choinkę, wywołując zapewne uśmiech na twarzy dzieci.
Podejrzanemu przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem do piwnicy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież