Uciekło kilkanaście zwierząt

Kilknaście sztuk jałówek uciekło z zagrody i mogą pojawić się na drodze wojewózkiej 187 Oborniki-Szmotuły.

Do zdarzenia doszło wieczorem 30 listopada w Sycynie. 13 jałówek najprawdopodobniej rozwaliło ogrodzenie i uciekło z zagrody. Waga każdego ze zwierząt to ok. 200-300 kg . Jałówki były widziane w miejscowościach: Przeciwnica, Ruks Młyn i Dołęga. Mogą zmierzać lasami do Sławienka. Jeśli ktokolwiek widział je, wie o ich miejscu przebywania prosimy o kontakt 693 077 037 lub 695 255 826.

Kierowców ostrzegamy przed możliwością pojawienia się zwierząt na trasie Oborniki-Szamotuły.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież