Pali się w Rożnowie

Od godziny strażacy próbują ugasić pożar domku w Rożnowie.

Przed godziną 20:00 strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w miejscowości Rożnowo. Zapaliło się poddasze domku zimowego. Akcja ratownicza jest utrudniona w związku z otaczającymi budynek drzewami. Na miejscu jest 5 zastępów straży pożarnej (Oborniki, Rogoźno, Parkowo, Rożnowo) oraz kontener ODO z Poznania.

Wg uzyskanych informacji żadna osoba nie została poszkodowana. W związku ze wspomnianymi trudnościami strażacy do godz. 20:50 nie zdołali zapanować nad zagrożeniem. 

Na zdjęciu dym unoszący się nad Rożnowem.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież