Oborniccy policjanci przedkładają zwolnienia lekarskie!

Policjanci z wydziałów prewencji i ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji przedkładają zwolenienia lekarskie.

Od kilku tygodni nasilają się strajki służb mundurowych. Domagają się m.in. poprawy warunków pracy i podwyżek. Tak też dzieje się m.in. w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach. Policjanci z wydziału ruchu drogowego, jak i prewencji masowo zaczęli przysyłać zwolnienia lekarskie. Czas chorobowego wynosi od tygodnia do dwóch. Nie wiadomo czy ci pierwsi nie będą go przedłużać.

Zapowiada się na paraliż działań obornickiej policji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież