4 osoby ranne w Urbaniu

Między Urbaniem i Popówkiem doszło do zderzenie busa z samochodem osobowym.

W wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby. Na miejsce zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, którę przetransportowało jedną osobę do szpitala na ul. Lutycką w Poznaniu. Pozostałe osoby zostały przewiezione karetkami do szpitala w Szamotułach. W akcji ratownicznej brali udział strażacy z Obornik i Szamotuł.

Droga jest już przejezdna.

Apelujemy o rozsądek. Na drodze jest ślisko po nocnych opadach deszczu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież