Strażacy szukają jeszcze jednej osoby, zmiana organizacji ruchu na ul. Czarnkowskiej

Strażacy przeszukują pogorzelisko. Istnieją obawy, że mogła znajdować się tam druga osoba.

Wiadomo już na pewno, że nie żyje mężczyzna. Strażacy otrzymali informację, że często bywała tam jeszcze inna osoba. Ratownicy intensywnie przeszukują miejsce tragedii.

Policja wprowadziła objazd. Samochody osobowe wjeżdżające na Rynek od strony Obrzycka i Ludom kierowane są przez ul. Krótką i Zamkową. Samochody ciężarowe w miarę możliwości są przepuszczane ulicą Czarnkowską. Od strony Rynku nie ma możliwości wjazdu w ul. Czarnkowską.

Zalecamy objazd przez ul. Rudki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież