3 zdarzenia na drogach powiatu obornickiego

Do 2 wypadków doszło popołudniem na terenie powiatu obornickiego. Wcześniej jedno zdarzenie odnotowano w Rożnowie.

O pierwszym zdarzeniu informowaliśmy w godzinach przedpołudniowych. W wypadku w Rożnowie ranna została jedna osoba. Niestety kolejne 2 wydarzenia na naszych drogach miały miejsce popołudniem.

W Ocieszynie od busa oderwało się koło. To uderzyło w jadące z przeciwnej strony auto osobowe. W podobnym czasie miało miejsce zdarzenie w Wełnie. Na drodze krajowej zderzyły się 2 samochody. Obrażenia odniosły 3 osoby.

Tradycyjnie już apelujemy o rozwagęna drogach. Chwila nieuwagi może kosztować nas zdrowie, a nawet życie. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież