Tragiczna liczba utonięć w wakacje

Ponad 150 osób utonęło w Polsce w miesiącach lipiec i sierpnień 2018 roku.

Niezwykle gorący i suchy rok spowodował, że często spędzamy czas nad wodą. Nie idzie to w parze z bezpiecznym wypoczynkiem. Rok 2018 jest tragiczny w statystykach. W lipcu br. policjanci informują o 75 utonięciach. Jeszcze tragiczniej wygląda to w bieżącym okresie. Do 19 sierpnia policja zanotowała aż 84 ofiary! 

Pamiętajmy o tym, aby wypoczywać na strzeżonych plażach i kąpieliskach. Warto wiedzieć, że organizmy nasze potrzebują czasu, aby przyzwyczaić się do niższej temperatury wody. Nie wskakujmy od razu do niej. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

statystyki utonięcia 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież