Wypadek na ul. Rudki. 2 osoby ranne

Do wypadku doszło na ul. Rudki w Obornikach. Ranne są 2 osoby.

Przed godziną 17:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Rudki w Obornikach. Wg wstępnych informacji uzyskanych od dyżurnego KP PSP Oborniki ranne zostały 2 osoby.

Zalecamy omijanie ul. Rudki.

 

 

Komentarze  

+7 #1 Rozyk 2018-08-13 18:50
Czasami strach tam jeździć rowerem, czy biegać po tej ścieżce rowerowej. Niektórzy tak szybko tam jeżdżą i ścinają zakręty.
Za każdym razem mam wrażenie, że zaraz we mnie wjadą.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież