Zadymienie na ul. Kopernika. Strażacy uratowali psa

Na ul. Kopernika w Oborniakch doszło do zadymienia w jednym z mieszkań. Strażacy uratowali psa.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 12:00. Z jednego z mieszkań wydobywał się dym. Na miejsce zadysponowany 4 zastępy strażaków w tym 2 JRG z Obornik, strażacy z Szamotuł oraz Kiszewa. Ostatecznie okazało się, że na kuchence pozostawione zostało mięso. Właściciele opuścili mieszkanie zostawiając w nim psa. Zwierzę udało się uratować, choć jak mówią strażacy, niewiele brakowało do jego śmierci. Ogólnie właściciele nie ponieśli wielkich strat. Szybka reakcja służb ratowniczych zapobiegła tragedii.

To nie jest pierwsze zdarzenie tego typu w Obornikach w ostatnim czasie. Pamiętajmy, aby przed wyjściem z domu sprawdzić, czy wyłączyliśmy wszystkie urządzenia. Chwila roztargnienia może być niezwykle kosztowna.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież