Pożar zboża w Karolewie (foto)

W Karolewie w gminie Rogoźno doszło do pożaru zboża.

Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy od ok. godz. 16:00 z pożarem zboża. Ogromne pole stanęło w ogniu. Walka z pożogą obejmuje m.in. zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się ognia, który mógłby zagrozić budynkom w Karolewie i Gościejewie. Po części naturalną barierą ochronną stała się kukurydza. 

W tej chwili trwa dogaszanie pożaru. Wjazd do Karolewa od strony DK11 w Gościejewie jest zablokowany przez policję ze względu na dojazd cystern z wodą.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież