Zostawiony garnek na kuchence przyczyną zadymienia

zostawiony garnek na kuchence przyczyna zadymienia

Bez poszkodowanych kończy się akcja strażaków przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

Zgłoszenie do KP PSP Oborniki o zadymieniu wpłynęło do dyżurnego ok. godz. 18:20. Z jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym wydobywał się dym. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że powodem tego jest pozostawiony garnek z potrawą na kuchence. Właścicieli nie było w domu.

Apelujemy, aby przed wyjściem z domu sprawdzić, czy nie zostawiliśmy włączonego urządzenia. Zbyt łatwo jest przez swoje rozkojarzenie doprowadzić do tragedii.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież